PiclonePiclone

Best Instagram Web Viewer

Photos of KP clinic-moderně ke zdraví a kráse in Instagram

Instagram Photos and Videos of KP clinic-moderně ke zdraví a kráse. Download, Comment, Like KP clinic-moderně ke zdraví a kráse Photos and Videos Shared by Various Instagram Account

mmama.cz's Instagram Photo - KOJENÍ A VYČERPÁNÍ?

Maminky, a především ty dlouhodobě kojící s nedostatkem spánku, jak doplňujete potřebné vitaminy a minerály? Ja byla poslední 2 měsíce stále nějak nemocná a total vyřízená. Nakonec jsem skončila na antibioticích (slučitelná s kojením) ale hlavně jsem se zaměřila celkově na větší odpočinek (po večerech totiž pracuji) a doplnění vitaminů a posilnění imunity. Hodně mi pocitově pomohlo COLOSTRUM a denně si dám do vody 30 kapek FYTOMINERAL což je roztok s více než 60 minerály a stopovými prvky. A samozřejmě se začnu více soustředit na stravu. Zatím užívám 14 dní a cítím se po těch nemocích o moc lépe a zlepšila se i pleť. Hodně také řeším vypadávání vlasů a oslabení skloviny. A zhoršil se mi po porodu zrak o 1 dioptrii. Aneb co bych neudělala pro svou 19 měsíční na kojení závislou princeznu ;D jinak ačkoli na alternativní léčby moc nejsem, navštívila jsem na doporučení KP CLINIC v Praze a moderní prostředí i přístup mĕ neodradil. Nevim proč jsem si představovala pani s knírem v batikovanym tričku (a snad jsem teď nikoho neurazila) ,) Ja se lepší můj stav budu informovat. Tedy pokud vás to zajímá.
Mějte se. Jedna z adminek. Monika ,)

KOJENÍ A VYČERPÁNÍ? Maminky, a především ty dlouhodobě kojící s nedostatkem spánku, jak doplňujete potřebné vitaminy a minerály? Ja byla poslední 2 měsíce stále nějak nemocná a total vyřízená. Nakonec jsem skončila na antibioticích (slučitelná s kojením) ale hlavně jsem se zaměřila celkově na větší odpočinek (po večerech totiž pracuji) a doplnění vitaminů a posilnění imunity. Hodně mi pocitově pomohlo COLOSTRUM a denně si dám do vody 30 kapek FYTOMINERAL což je roztok s více než 60 minerály a stopovými prvky. A samozřejmě se začnu více soustředit na stravu. Zatím užívám 14 dní a cítím se po těch nemocích o moc lépe a zlepšila se i pleť. Hodně také řeším vypadávání vlasů a oslabení skloviny. A zhoršil se mi po porodu zrak o 1 dioptrii. Aneb co bych neudělala pro svou 19 měsíční na kojení závislou princeznu ;D jinak ačkoli na alternativní léčby moc nejsem, navštívila jsem na doporučení KP CLINIC v Praze a moderní prostředí i přístup mĕ neodradil. Nevim proč jsem si představovala pani s knírem v batikovanym tričku (a snad jsem teď nikoho neurazila) ,) Ja se lepší můj stav budu informovat. Tedy pokud vás to zajímá. Mějte se. Jedna z adminek. Monika ,)

Share 4 12
julia_and_handmade's Instagram Photo - Ромка готовится в пилоты. А если правда, то к биорезонансу.

Ромка готовится в пилоты. А если правда, то к биорезонансу.

Share 9 18
;