PiclonePiclone

Best Instagram Web Viewer

Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera

Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gülşen aloe vera

Instagram Photos and Videos of gulsen_aloe_vera. Download, Comment, Like gülşen aloe vera Photos and Videos Shared by gulsen_aloe_vera Instagram Account

Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo - MICROSILVER PLUS YÜZ KREMİ
• Sorunlu ciltte oldukça iyi tolere edilebilir.
• Sivilceye yatkın ciltlere uygundur.
• Cildin yağ miktarında önemli ölçüde azalma.
• Cilt görünümünde belirgin düzelme.
Cilt lekelerine karșı gelir, yağlı cilde uygundur.
Bu yüz kremi iltihap önleyici etki yapar, ciltteki kirleri azaltır ve kir birikimini engeller. Cildi rahatlatır ve yeniler, cilt görünümünü düzenler. Yağlandırmaz, yapıșma etkisi yaratmaz ve hızlı emilir.
MICROSILVER PLUS yüz kremini sabah ve akșamları her gün kullanın. Temizlenmiș yüze eșit miktarda yayın.
İçeriğindeki
• Microsilver BG™: Bakterileri azaltır ve bakteri olușumunu engeller.
• Dexpanthenol: Rahatlatır ve bakım yapar.
• Çinko: Yara iyileștirici ve yenileyici etki yaratır.
• Defensil: Cilte rahatlatıcı, tahriși dindirici ve iltihap önleyici etki yaratır
Çalıșmalar, cildin yağ içeriğinde belirgin düzeyde azalma görüldüğünü doğrulamaktadır.*
* Antibakteriyel yüz kremi her gün bir kez uygulanarak Kasım 2010 tarihinde 6 haftalık bir süre zarfında yağlı cilt tipine sahip, 16–24 yașlarında 20 kișide Dermatest GmbH tarafından test edilmiștir.
• Akneli cilt görünümünde belirgin iyileșme**
• Siyah noktalarda yaklașık % 24, cilt kabarcıklarında yaklașık % 30, sivilcelerde yaklașık % 29 azalma**
• Hassas, tahriș olmuș ciltte iyi düzeyde tolere edilebilirlik**
** Antibakteriyel yüz kremi her gün bir kez uygulanarak Kasım 2010 tarihinde 6 haftalık bir süre zarfında 13-25 yașlarında 30 akneli katılımcıda Dermatest GmbH tarafından test edilmiștir.
MICROSILVER PLUS yüz bakımı cilt sorunlarını uzun süreli azaltan birbirine bağlı șekilde geliștirilmiș bir temizleme ve bakım konsepti ortaya koyar.
Optimum etki için kremi uygulamadan önce yüzünüzü antibakteriyel temizleme kremiyle dikkatle temizleyin.

MICROSILVER PLUS YÜZ KREMİ • Sorunlu ciltte oldukça iyi tolere edilebilir. • Sivilceye yatkın ciltlere uygundur. • Cildin yağ miktarında önemli ölçüde azalma. • Cilt görünümünde belirgin düzelme. Cilt lekelerine karșı gelir, yağlı cilde uygundur. Bu yüz kremi iltihap önleyici etki yapar, ciltteki kirleri azaltır ve kir birikimini engeller. Cildi rahatlatır ve yeniler, cilt görünümünü düzenler. Yağlandırmaz, yapıșma etkisi yaratmaz ve hızlı emilir. MICROSILVER PLUS yüz kremini sabah ve akșamları her gün kullanın. Temizlenmiș yüze eșit miktarda yayın. İçeriğindeki • Microsilver BG™: Bakterileri azaltır ve bakteri olușumunu engeller. • Dexpanthenol: Rahatlatır ve bakım yapar. • Çinko: Yara iyileștirici ve yenileyici etki yaratır. • Defensil: Cilte rahatlatıcı, tahriși dindirici ve iltihap önleyici etki yaratır Çalıșmalar, cildin yağ içeriğinde belirgin düzeyde azalma görüldüğünü doğrulamaktadır.* * Antibakteriyel yüz kremi her gün bir kez uygulanarak Kasım 2010 tarihinde 6 haftalık bir süre zarfında yağlı cilt tipine sahip, 16–24 yașlarında 20 kișide Dermatest GmbH tarafından test edilmiștir. • Akneli cilt görünümünde belirgin iyileșme** • Siyah noktalarda yaklașık % 24, cilt kabarcıklarında yaklașık % 30, sivilcelerde yaklașık % 29 azalma** • Hassas, tahriș olmuș ciltte iyi düzeyde tolere edilebilirlik** ** Antibakteriyel yüz kremi her gün bir kez uygulanarak Kasım 2010 tarihinde 6 haftalık bir süre zarfında 13-25 yașlarında 30 akneli katılımcıda Dermatest GmbH tarafından test edilmiștir. MICROSILVER PLUS yüz bakımı cilt sorunlarını uzun süreli azaltan birbirine bağlı șekilde geliștirilmiș bir temizleme ve bakım konsepti ortaya koyar. Optimum etki için kremi uygulamadan önce yüzünüzü antibakteriyel temizleme kremiyle dikkatle temizleyin.

Share 0 0

Sponsored Ads

Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo - MICROSILVER PLUS Yüz Yıkama Kremi
• Hafif ve gözeneklerde derinlemesine temizleme.
• Cilt lekelerini azaltır.
• Cildi kurutmaz.
Cilt lekelerine karșı gelir, yağlı cilde uygundur.
Hafifçe ve gözenekleri derinlemesine temizler. Cildi kurutmaz. Cilt lekeleri azaltılır ve cilt fonksiyonları düzenlenir.
Yüzünüzü sabah ve akșamları günlük olarak antibakteriyel yıkama kremiyle temizleyin.
İçeriğindeki Microsilver BGTM: Bakterileri azaltır. Dexpanthenol: Nem deposu sağlar. Çinko: Yenileyici etki yaratır. Șeker surfaktantları: Özellikle nazik temizleme sağlar.
Optimum bir sonuç için sonrasında antibakteriyel yüz kremini kullanın.

MICROSILVER PLUS Yüz Yıkama Kremi • Hafif ve gözeneklerde derinlemesine temizleme. • Cilt lekelerini azaltır. • Cildi kurutmaz. Cilt lekelerine karșı gelir, yağlı cilde uygundur. Hafifçe ve gözenekleri derinlemesine temizler. Cildi kurutmaz. Cilt lekeleri azaltılır ve cilt fonksiyonları düzenlenir. Yüzünüzü sabah ve akșamları günlük olarak antibakteriyel yıkama kremiyle temizleyin. İçeriğindeki Microsilver BGTM: Bakterileri azaltır. Dexpanthenol: Nem deposu sağlar. Çinko: Yenileyici etki yaratır. Șeker surfaktantları: Özellikle nazik temizleme sağlar. Optimum bir sonuç için sonrasında antibakteriyel yüz kremini kullanın.

Share 0 0

Sponsored Ads

Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo - Guido Maria Kretschmer for Women 
NET MİKTAR 50 ml 
KOKU AİLESİ Çiçeksi – meyvemsi – çekici

Baș nota Bergamot, Mandalina, erik, armut (Baș nota; bir parfümün sıkıldıktan sonraki ilk izlenimidir. Baș nota bir parfümün hoșumuza gidip gitmemesi bakımından belirleyicidir.) Kalp nota Gül, yasemin, portakal çiçekleri, lotus (Kalp notası ise baș nota uçup gittikten sonra geriye kalandır. Kalp nota parfümün merkezi kısmıdır (asıl koku karakteridir) ve baș notaya göre çok daha uzun bir süre algılanır)

Dip nota Kuru amber, sandal ağacı, vanilya, misk kokusu (Dip nota ise koku sürecinin üçüncü ve son kısmını olușturur. Hem baș hem kalp notada bulunur ve saatler sonra hala kalıcı olan son notadır.) STARLARIN KOKUSU 
Uluslararası bir moda tasarımcısı olan Guido Maria Kretschmer yıllardan bu yana kadın ve erkek için bașarılı moda tasarımları yapmaktadır. 
İnsanların üstlerinde tașıdıkları moda tamamen kendilerine yönelik bir konsepttir. Ancak kusursuz görünüme ait bir koku kișiliği vurgular. 
Tasarımcımızın da sözleri șu șekilde: “İnsanları sevmeli, kendinizi onların yerine koyabilmeli, modanızla onlara dokunabilmelisiniz. Bu iyi bir parfüm için de geçerlidir. Baștan çıkartması gerekmiyor, dokunması gerekiyor.”
Bir parfüm kesinlikle duygusal bir deneyimdir. Parfümler bizi etkiler, hatıralarımızı canlandırır, bizi büyüler ve bize yașam enerjisi katar; ayrıca tarzımızın dıșa vurumudur. Aynen kıyafetlerimiz gibi kișiliğimizi ortaya koyar. Guido Maria Kretschmer de bir tasarımcı olarak uzun zamandır tamamen kendi kișisel kokusunu yaratmanın hayalini kuruyordu. Șimdi bu hayali gerçek oldu.

KOKU TASARIMI Moda koleksiyonlarındakine benzer șekilde her iki parfüm de Guido’yu oldukça fazla yansıtıyor: Stil sahibi ve zamanın ötesine geçmiș bir șıklık, detaylarına inilmiș așk ve uluslararası atmosferden bir esinti.

KOKU TANIMI 
Kadın parfümü kendine özgü bir kompozisyon içeriyor. Kokunun narin baștan çıkarıcılığı, baș notadan dip notaya kadar zamanın ötesine geçen bir șıklıkla bulușuyor. Mandalina, gül ve vanilyadan elde edilmiș koku buketi, parfüme baștan çıkarıcı ve sıcak bir nota katıyor.

Guido Maria Kretschmer for Women NET MİKTAR 50 ml KOKU AİLESİ Çiçeksi – meyvemsi – çekici Baș nota Bergamot, Mandalina, erik, armut (Baș nota; bir parfümün sıkıldıktan sonraki ilk izlenimidir. Baș nota bir parfümün hoșumuza gidip gitmemesi bakımından belirleyicidir.) Kalp nota Gül, yasemin, portakal çiçekleri, lotus (Kalp notası ise baș nota uçup gittikten sonra geriye kalandır. Kalp nota parfümün merkezi kısmıdır (asıl koku karakteridir) ve baș notaya göre çok daha uzun bir süre algılanır) Dip nota Kuru amber, sandal ağacı, vanilya, misk kokusu (Dip nota ise koku sürecinin üçüncü ve son kısmını olușturur. Hem baș hem kalp notada bulunur ve saatler sonra hala kalıcı olan son notadır.) STARLARIN KOKUSU Uluslararası bir moda tasarımcısı olan Guido Maria Kretschmer yıllardan bu yana kadın ve erkek için bașarılı moda tasarımları yapmaktadır. İnsanların üstlerinde tașıdıkları moda tamamen kendilerine yönelik bir konsepttir. Ancak kusursuz görünüme ait bir koku kișiliği vurgular. Tasarımcımızın da sözleri șu șekilde: “İnsanları sevmeli, kendinizi onların yerine koyabilmeli, modanızla onlara dokunabilmelisiniz. Bu iyi bir parfüm için de geçerlidir. Baștan çıkartması gerekmiyor, dokunması gerekiyor.” Bir parfüm kesinlikle duygusal bir deneyimdir. Parfümler bizi etkiler, hatıralarımızı canlandırır, bizi büyüler ve bize yașam enerjisi katar; ayrıca tarzımızın dıșa vurumudur. Aynen kıyafetlerimiz gibi kișiliğimizi ortaya koyar. Guido Maria Kretschmer de bir tasarımcı olarak uzun zamandır tamamen kendi kișisel kokusunu yaratmanın hayalini kuruyordu. Șimdi bu hayali gerçek oldu. KOKU TASARIMI Moda koleksiyonlarındakine benzer șekilde her iki parfüm de Guido’yu oldukça fazla yansıtıyor: Stil sahibi ve zamanın ötesine geçmiș bir șıklık, detaylarına inilmiș așk ve uluslararası atmosferden bir esinti. KOKU TANIMI Kadın parfümü kendine özgü bir kompozisyon içeriyor. Kokunun narin baștan çıkarıcılığı, baș notadan dip notaya kadar zamanın ötesine geçen bir șıklıkla bulușuyor. Mandalina, gül ve vanilyadan elde edilmiș koku buketi, parfüme baștan çıkarıcı ve sıcak bir nota katıyor.

Share 0 0

Sponsored Ads

Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo -
Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo -
Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo -
Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo - Sevgili arkadaşlarım biliyorsunuz LR Health & Beauty network işi yapıyorum... Bu işi öğrenmek ya da ürünlerini denemek isteyen, bana söylememiş ya da söylemediğim kim varsa lütfen mesajlarınızı bekliyorum... İsterseniz toplantı düzenler iş ve ürünler hakkında bilgi veririm. Hem birbirimize destekle büyür ve hiç ummadığınız kazanımlar elde edebiliriz. Beğenilerinizi değil sizi bekliyorum ekibime... Unutmayın bir MESAJ kadar yakınım size... Telefon numaranizi bırakıp müsait olduğumda bende dönüş yapabilirim... #LR 💜

Sevgili arkadaşlarım biliyorsunuz LR Health & Beauty network işi yapıyorum... Bu işi öğrenmek ya da ürünlerini denemek isteyen, bana söylememiş ya da söylemediğim kim varsa lütfen mesajlarınızı bekliyorum... İsterseniz toplantı düzenler iş ve ürünler hakkında bilgi veririm. Hem birbirimize destekle büyür ve hiç ummadığınız kazanımlar elde edebiliriz. Beğenilerinizi değil sizi bekliyorum ekibime... Unutmayın bir MESAJ kadar yakınım size... Telefon numaranizi bırakıp müsait olduğumda bende dönüş yapabilirim... #lr💜

Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo - Iyi geceler

Iyi geceler

Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo -
Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo - Zeitgard 1 cilt bakım cihazının özellikleri: ⚠ doğum lekesi, güneş lekesi, sivilce lekesinin giderilmesinde ⚠ yağ bezelerinin giderilmesinde ve önlenmesinde
⚠ cilt tonunun dengelenmesinde
⚠ cilt temizliği yapmak için kullanılır. 📌📌 cildiniz pürüssüz, lekesiz, tertemiz ve fondöten kullanılmış gibi aynı tonda olur 👍

Bilgi için bir mesajınız yeterli 👍

Şubat ayına özel yedek başlık hediyesiyle 😉

Zeitgard 1 cilt bakım cihazının özellikleri: ⚠ doğum lekesi, güneş lekesi, sivilce lekesinin giderilmesinde ⚠ yağ bezelerinin giderilmesinde ve önlenmesinde ⚠ cilt tonunun dengelenmesinde ⚠ cilt temizliği yapmak için kullanılır. 📌📌 cildiniz pürüssüz, lekesiz, tertemiz ve fondöten kullanılmış gibi aynı tonda olur 👍 Bilgi için bir mesajınız yeterli 👍 Şubat ayına özel yedek başlık hediyesiyle 😉

Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo - Hafızayı güçlendirmek, unutkanlığı azaltmak, tanısı konmuş demir eksikliği ve vitamin eksikliği durumlarında, kalp-damar rahatsızlıgı durumlarında, damar sertleşmesi vs., genel olarak vücudu oksidatif stresten korumak için kullanabilirler. * Kan sulandırıcı kullananlar içerisindeki Koenzim Q10 içeriği yüzünden bu içeceği kullanmamalı, ilacın etkisini yok ediyor. Doktor tavsiyesiyle demir hapı veya vitamin hapı kullananlar da aynı anda Master Drink tüketmemeli, yoksa yüksek doz almış olurlar.

Sevgililer Gunu'ne ozel %14 indirimi kacimayin🎀

Hafızayı güçlendirmek, unutkanlığı azaltmak, tanısı konmuş demir eksikliği ve vitamin eksikliği durumlarında, kalp-damar rahatsızlıgı durumlarında, damar sertleşmesi vs., genel olarak vücudu oksidatif stresten korumak için kullanabilirler. * Kan sulandırıcı kullananlar içerisindeki Koenzim Q10 içeriği yüzünden bu içeceği kullanmamalı, ilacın etkisini yok ediyor. Doktor tavsiyesiyle demir hapı veya vitamin hapı kullananlar da aynı anda Master Drink tüketmemeli, yoksa yüksek doz almış olurlar. Sevgililer Gunu'ne ozel %14 indirimi kacimayin🎀

Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo - #egzama , sedef sorunum var...
#catlaklarim var
#gunes lekelerim var
#yuzumde siyah nokta, sivilce var
#yuzumde ince kirisikliklar var
#derin kirisikliklar var 
#sindirim sistemim iyi calismiyor, hep siskin hissediyorum
#kan sekerim cok kolay dusuyor... aclik krizine giriyorum
#varislerim var
#kalp damar sagligi icin aloe vera da cok faydaliymis...urun nedir bununla ilgili?
#botoks yaptiramiyorum, bu etkide bi cilt set urunu var mi?
#anti aginge baslamak istiyorum
#antibakteriyel vucut / yuz / agiz bakim urunleri
#elimin altinda acil durum spreyi istiyorum
#saclarim cok dokuluyor
#ter kokmak istemiyorum -max duzeyde favorim
#vucudum cildim pamuk gibi olsun istiyorum
#parfum kullanmak istiyorum ama anti alerjik olmali
#mineral makyaj malzemesi istiyorum
#bebegim , cocugum icin aloe verali banyo ve sonrasi urunler istiyorum.
#sac bakim urunleri istiyorum saglikli
#kirpiklerim uzasin istiyorum
# daha aklima su an gelemeyen bi suru sey icin....mesaj atmanız yeterli :)
Mucize satmiyoruz biz...Ama saglikli ve gercekten iyi etkileri olan urunlerimiz var.
Biz de ailelerimiz de kullaniyoruz ve inanin vazgecemiyoruz, isin sırrı da burda bence ✌👍 😊

#egzama, sedef sorunum var... #catlaklarimvar #guneslekelerim var #yuzumdesiyah nokta, sivilce var #yuzumdeince kirisikliklar var #derinkirisikliklar var #sindirimsistemim iyi calismiyor, hep siskin hissediyorum #kansekerim cok kolay dusuyor... aclik krizine giriyorum #varislerimvar #kalpdamar sagligi icin aloe vera da cok faydaliymis...urun nedir bununla ilgili? #botoksyaptiramiyorum, bu etkide bi cilt set urunu var mi? #antiaginge baslamak istiyorum #antibakteriyelvucut / yuz / agiz bakim urunleri #eliminaltinda acil durum spreyi istiyorum #saclarimcok dokuluyor #terkokmak istemiyorum -max duzeyde favorim #vucudumcildim pamuk gibi olsun istiyorum #parfumkullanmak istiyorum ama anti alerjik olmali #mineralmakyaj malzemesi istiyorum #bebegim, cocugum icin aloe verali banyo ve sonrasi urunler istiyorum. #sacbakim urunleri istiyorum saglikli #kirpiklerimuzasin istiyorum # daha aklima su an gelemeyen bi suru sey icin....mesaj atmanız yeterli :) Mucize satmiyoruz biz...Ama saglikli ve gercekten iyi etkileri olan urunlerimiz var. Biz de ailelerimiz de kullaniyoruz ve inanin vazgecemiyoruz, isin sırrı da burda bence ✌👍 😊

Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo -
Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo -
Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo - Günaydınnn

Günaydınnn

Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo -
Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo -
Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo -
Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo -
Share 0 0
Photos of gulsen_aloe_vera in Instagram Account gülşen aloe vera gülşen aloe vera

gulsen_aloe_vera

gulsen_aloe_vera's Instagram Photo - Günaydın

Günaydın

Share 0 0
Load More